Facebook

1 week ago

Rabies

Rabies 10/2019 - working on new album for 2020

Jirka Hloušek & 2foto
... See MoreSee Less

Rabies 10/2019 - working on new album for 2020

Jirka Hloušek & 2foto

 

Comment on Facebook

Yes I cannot wait!

I’m so stoked 🔥🔥🔥

Luxusní foto

Good Riddance 🙋🏻‍♀️🤘

2 weeks ago

Rabies

#throwback - 7 yrs ago we started the show with Tattoo from Rancid! RAD NIGHT! Our drummer was 17 yrs old 🙂Bandzone: http://bandzone.cz/rabies Facebook profile: http://www.facebook.com/pages/Rabies-Rabiati/154698247874504 ... See MoreSee Less

Video image

 

Comment on Facebook

2 weeks ago

Rabies

Punkrock/Skatepunk from Czech Republic! Listen to full album ANARKIDS: http://y2u.be/CmFVkIbj25E Album is available now at Melodic Punk Style, www.rabies.cz/... ... See MoreSee Less

Video image

 

Comment on Facebook

Tak kam ted? :D

3 weeks ago

Rabies

5 yrs ago we released our first 12'LP - NEVERGREEN & ALWAYS RAD! 👀RABIES project: NEVERGREEN & ALWAYS RAD! 2014 Directed and edited by Radim Věžník - http://radimveznik.cz Bandzone: http://bandzone.cz/rabies Facebook profil... ... See MoreSee Less

Video image

 

Comment on Facebook

Tak tenhle šlágr třeba fakt nenávidím, viď. Měl jsem ho půl roku jako budík tvl. Blbej nápad. Ale zas jsem nikdy nezaspal.

Hroznej hit !!

3 weeks ago

Rabies

Výborná vlaščofka z připravovaného EP Minuty Ticha od EHOF! Dej tomu pár opakovaček! 🔥First single from our upcoming EP Minuty Ticha Facebook: https://www.facebook.com/emptyhalloffame Bandcamp: http://emptyhalloffame.bandcamp.com/ drums and vo... ... See MoreSee Less

Video image

 

Comment on Facebook

díky kamoši!

Load more

THE ANARKIDS! EP – 2016

Syrovější už to snad ani nemůže bejt, kamarádi! I když jsme pořád obyčejní čtyři kluci s bicí soupravou a trojkou kytar, tak už máme plný zuby všech těch vyvoněnejch nahrávek a videoklipů, který nikdy nebudou odpovídat skutečnosti.

Proto jsme se pro vás tentokrát rozhodli naservírovat MENU O ČTYŘECH CHODECH – ovšem v takové podobě, jakou si můžete vychutnat jedině a přímo na našich koncertech – ŽÁDNEJ INSTANTNÍ ZVUK, ŽÁDNEJ DESERTÍK, ale hudba syrová až na kost – přesně takový, jako je poselství, který v sobě čtyři nový písničky nesou.

WHAT YOU HEAR IS WHAT YOU GET!

Výsledné autentické podobě desky navíc pomohl šéfkuchař a mistr zvuku nejpovolanější – ROBIN SCHMIDT z německýho studia 24-96.com – kterej už má na kontě spolupráci třeba s takovýma THE SUBWAYS, IRIE RÉVOLTÉS nebo THE GASLIGHT ANTHEM. Pozvali jsme si taky HENNYho z CRIMINAL COLECTION, který připepřil naše kousky svým hlasem! V neposlední řadě musíme poděkovat NEDYmu z DISCOBALLS za brilantní prstoklad v sóle v písni Satisfied!

Hlídejte si proto tuhle událost, kamarádi, protože se tak v pravej čas a na pravým místě dočkáte vydatné porce skutečné energie, která si na nic nehraje a která se nebojí mluvit o něčem víc než o tom, jakej je život úžasná párty a procházka po pláži. 

Dostanete PROTESTSONG se vztyčeným prostředníčkem všem válkám stejně jako netradičně našlápnutou PÍSNIČKU O LÁSCE, dostanete exkurzi do ZNIČENÝHO ŽIVOTA FEŤÁKŮ stejně jako výsledný ROZHŘEŠENÍ.

Máte se na co těšit a my se na to všechno těšíme s váma!

recording: Zdeněk Ondráček (Sonidos.cz)
mixing: Harman
mastering: Robin Schmidt (24-96.com)

na EP se podíleli: 
Šámot Žjertsov (podpora ve všech směrech, texty: Cardboard bed, Satisfied), Tomas Hennel (backvokály, featuring Cardboard Bed). Honza Nedoma (sólista pár eksceláns – Satisfied), Radim Věžník (spot a klip)

'CAUSE WE’RE ALL IN THIS SHIT TOGETHER!

TRACK LIST:

1. I Swear I´ll Be There
2. Ready to Sin
3. Satisfied ft. Nedy
4. Cardboard Bed feat. Henny (Criminal Colection)