Facebook

2 days ago

Rabies

Prostě raubíři no... 🙈 #rabiespunkrockers #skatepunkers #punkrockers #10yrsdown #rockovamuzika #skatepunk #punkrock ... See MoreSee Less

Prostě raubíři no... 🙈 #rabiespunkrockers #skatepunkers #punkrockers #10yrsdown #rockovamuzika #skatepunk #punkrock

3 days ago

Rabies

Thank you so much for every spin of our album, guys! It's been over 7300 times and we appreciate every single one of them! Which track from the record is your favourite and why is it "Heroes"? 🔥🔥🔥Punkrock/Skatepunk from Czech Republic! We're super excited to present our new record in its full length right now! Many thanks for all your support and see ... ... See MoreSee Less

Video image

 

Comment on Facebook

One of the best punk rock album 🔥🔥🔥

2 weeks ago

Rabies

BRNO! 💥 Velvet Club Revolution!

#rabiespunkrockers #10yrsdown #skatepunkers #punkrockers #anarkids #rabiespunkrock #brno #velvetclubrevolution. Rabies & Prague Conspiracy Tour 2019! @elevenclubbrno
📸 @Filip Kúřil
... See MoreSee Less

 

Comment on Facebook

Set list for Japan tour 🔥🔥It was amazing show 😎😎

2 weeks ago

Rabies

Boskovický Zdeňkův infarkt, baseballka pod barem v Olomouci, kudla v žebrech v Plzni, až po panák ve ksichtě v Ústí! Tour is over! Vždycky díky! Prague Conspiracy🐒 ... See MoreSee Less

 

Comment on Facebook

https://vojtaflorian.myportfolio.com/2019-11-28-prague-conspiracy-rabies

https://vojtaflorian.myportfolio.com/2019-11-29-prague-conspiracy-rabies

Hele bylo to hovadský!

A Martin Nosek potřetí zavřel klub! :V

Load more

THE ANARKIDS! EP – 2016

Syrovější už to snad ani nemůže bejt, kamarádi! I když jsme pořád obyčejní čtyři kluci s bicí soupravou a trojkou kytar, tak už máme plný zuby všech těch vyvoněnejch nahrávek a videoklipů, který nikdy nebudou odpovídat skutečnosti.

Proto jsme se pro vás tentokrát rozhodli naservírovat MENU O ČTYŘECH CHODECH – ovšem v takové podobě, jakou si můžete vychutnat jedině a přímo na našich koncertech – ŽÁDNEJ INSTANTNÍ ZVUK, ŽÁDNEJ DESERTÍK, ale hudba syrová až na kost – přesně takový, jako je poselství, který v sobě čtyři nový písničky nesou.

WHAT YOU HEAR IS WHAT YOU GET!

Výsledné autentické podobě desky navíc pomohl šéfkuchař a mistr zvuku nejpovolanější – ROBIN SCHMIDT z německýho studia 24-96.com – kterej už má na kontě spolupráci třeba s takovýma THE SUBWAYS, IRIE RÉVOLTÉS nebo THE GASLIGHT ANTHEM. Pozvali jsme si taky HENNYho z CRIMINAL COLECTION, který připepřil naše kousky svým hlasem! V neposlední řadě musíme poděkovat NEDYmu z DISCOBALLS za brilantní prstoklad v sóle v písni Satisfied!

Hlídejte si proto tuhle událost, kamarádi, protože se tak v pravej čas a na pravým místě dočkáte vydatné porce skutečné energie, která si na nic nehraje a která se nebojí mluvit o něčem víc než o tom, jakej je život úžasná párty a procházka po pláži. 

Dostanete PROTESTSONG se vztyčeným prostředníčkem všem válkám stejně jako netradičně našlápnutou PÍSNIČKU O LÁSCE, dostanete exkurzi do ZNIČENÝHO ŽIVOTA FEŤÁKŮ stejně jako výsledný ROZHŘEŠENÍ.

Máte se na co těšit a my se na to všechno těšíme s váma!

recording: Zdeněk Ondráček (Sonidos.cz)
mixing: Harman
mastering: Robin Schmidt (24-96.com)

na EP se podíleli: 
Šámot Žjertsov (podpora ve všech směrech, texty: Cardboard bed, Satisfied), Tomas Hennel (backvokály, featuring Cardboard Bed). Honza Nedoma (sólista pár eksceláns – Satisfied), Radim Věžník (spot a klip)

'CAUSE WE’RE ALL IN THIS SHIT TOGETHER!

TRACK LIST:

1. I Swear I´ll Be There
2. Ready to Sin
3. Satisfied ft. Nedy
4. Cardboard Bed feat. Henny (Criminal Colection)