Facebook

1 day ago

Rabies

10 let muzicírování je tady. Line up jako prase a ty určitě nesmíš chybět! Brno Eleven - 29.3.! Sdílej!
event: www.facebook.com/events/2316877765020344/

#punkrock #skatepunk #rocknroll
... See MoreSee Less

10 let muzicírování je tady. Line up jako prase a ty určitě nesmíš chybět! Brno Eleven - 29.3.! Sdílej!
event: https://www.facebook.com/events/2316877765020344/

#punkrock #skatepunk #rocknroll

 

Comment on Facebook

Slusna sestava

1 day ago

Rabies

We're super excited to present our new record in its full length right now! Many thanks for all your support and see you all in the pit! Tour until we die! F... ... See MoreSee Less

Video image

 

Comment on Facebook

3 days ago

Rabies

Čáu! Už rozesíláme ve velkým objednávky, který jsme měli na shopu a tak nějak po všech čertech. Omlouváme se za zpoždění - ale je toho kotel. Pokud by byl zájem, máme všeho ještě dost - tak prosíme zde: www.rabies.cz/store - nebo do zpráv. Moc díky! ... See MoreSee Less

 

Comment on Facebook

Looks amazing

3 days ago

Rabies

Do you like our new designs? Check it out at www.rabies.cz/store #merchandise #japantour #punkrockmusic #newmerch #anarkids #kinnoise #trampastudio #skatepunk #punkrocker #skatepunkers #rabiespunkrock #ninja #ninjaturtles #yvans ... See MoreSee Less

2 weeks ago

Rabies

Vyšlápni si na kopec, nasaď brejle a spusť se dolů tím čerstvým prašanem!

GOOD TIMES WILL BE BACK!Punkrock/Skatepunk from Czech Republic! Listen to full album: http://y2u.be/CmFVkIbj25E "Heroes" by Rabies from the album 'ANARKIDS'! Album is available now ...
... See MoreSee Less

Video image

 

Comment on Facebook

To se prostě neoposlouchá 👏

Počertech dobrý kucí 🔝🔝🔝🔝

Load more

THE ANARKIDS! EP – 2016

Syrovější už to snad ani nemůže bejt, kamarádi! I když jsme pořád obyčejní čtyři kluci s bicí soupravou a trojkou kytar, tak už máme plný zuby všech těch vyvoněnejch nahrávek a videoklipů, který nikdy nebudou odpovídat skutečnosti.

Proto jsme se pro vás tentokrát rozhodli naservírovat MENU O ČTYŘECH CHODECH – ovšem v takové podobě, jakou si můžete vychutnat jedině a přímo na našich koncertech – ŽÁDNEJ INSTANTNÍ ZVUK, ŽÁDNEJ DESERTÍK, ale hudba syrová až na kost – přesně takový, jako je poselství, který v sobě čtyři nový písničky nesou.

WHAT YOU HEAR IS WHAT YOU GET!

Výsledné autentické podobě desky navíc pomohl šéfkuchař a mistr zvuku nejpovolanější – ROBIN SCHMIDT z německýho studia 24-96.com – kterej už má na kontě spolupráci třeba s takovýma THE SUBWAYS, IRIE RÉVOLTÉS nebo THE GASLIGHT ANTHEM. Pozvali jsme si taky HENNYho z CRIMINAL COLECTION, který připepřil naše kousky svým hlasem! V neposlední řadě musíme poděkovat NEDYmu z DISCOBALLS za brilantní prstoklad v sóle v písni Satisfied!

Hlídejte si proto tuhle událost, kamarádi, protože se tak v pravej čas a na pravým místě dočkáte vydatné porce skutečné energie, která si na nic nehraje a která se nebojí mluvit o něčem víc než o tom, jakej je život úžasná párty a procházka po pláži. 

Dostanete PROTESTSONG se vztyčeným prostředníčkem všem válkám stejně jako netradičně našlápnutou PÍSNIČKU O LÁSCE, dostanete exkurzi do ZNIČENÝHO ŽIVOTA FEŤÁKŮ stejně jako výsledný ROZHŘEŠENÍ.

Máte se na co těšit a my se na to všechno těšíme s váma!

recording: Zdeněk Ondráček (Sonidos.cz)
mixing: Harman
mastering: Robin Schmidt (24-96.com)

na EP se podíleli: 
Šámot Žjertsov (podpora ve všech směrech, texty: Cardboard bed, Satisfied), Tomas Hennel (backvokály, featuring Cardboard Bed). Honza Nedoma (sólista pár eksceláns – Satisfied), Radim Věžník (spot a klip)

'CAUSE WE’RE ALL IN THIS SHIT TOGETHER!

TRACK LIST:

1. I Swear I´ll Be There
2. Ready to Sin
3. Satisfied ft. Nedy
4. Cardboard Bed feat. Henny (Criminal Colection)