Facebook

1 month ago

Rabies

Velká radost! Summer Punk Párty Volyně vol. X! Je čas opět pořádně nablít do backstage! Mimo Rabies tako H2O a další... ! ❤️🦍🦑 ... See MoreSee Less

Velká radost! Summer Punk Párty Volyně vol. X!  Je čas opět pořádně nablít do backstage! Mimo Rabies tako H2O a další... ! ❤️🦍🦑

 

Comment on Facebook

Filip Toncar by se mohl přijet provětrat a načechrat si trochu játra :P

Epic👏

1 month ago

Rabies

Rabies - Mighty vánoční večírek pro Cheiron živě z Futura
... See MoreSee Less

 

Comment on Facebook

Na Mighty Sounds fb u streamu se drazi ten dres, drazba zatim nuda, jdete tam prihodit

What a sadness not to have been able to share the stage in Argentina, it sounds incredible, hug brothers!

Supr 🔥

Hnedka bych dal pogo :D

Supr

Supr

Paráda 👏

Fucking hell ♥️

Ještě jednuuuuu pomee! 🤘🤘

🖤

..hoblute jezevci..ty světýlka sou jak v bincu na šalingradě

Zdar volove 😜😜🤣🤣

Ještěěě!

ještě jednu, ještě jednu, ještě jednu....

To sou vokálečky panejo!

Let’s go🔥🔥🔥

+ View more comments

1 month ago

Rabies

Dnes! Live stream, benefit, neotravuj... jo a od 20:30! Drazime punkrockovy dress! 🦍 ... See MoreSee Less

1 month ago

Rabies

Čáu! 👀 Konečně jsme po delší pauze zpět! Sice naše Mighty Tour do Prahy nedojela, ale i přes to zahrajeme speciální set ve Futuru - livě! Specialita je, že budete moci přispět na super věc a tou je podpora Chieron - nízkoprahového zařízení pro deti a mládež. Budete si moci koupit náš merchandise z neodjetýho turné v Jížní Americe a všechen výdělek pak poputuje přímo sem.

THX! Přidej se, sleduj a kupuj!🦅💪

Mighty Sounds

www.rabies.cz/store
... See MoreSee Less

Load more

THE ANARKIDS! EP – 2016

Syrovější už to snad ani nemůže bejt, kamarádi! I když jsme pořád obyčejní čtyři kluci s bicí soupravou a trojkou kytar, tak už máme plný zuby všech těch vyvoněnejch nahrávek a videoklipů, který nikdy nebudou odpovídat skutečnosti.

Proto jsme se pro vás tentokrát rozhodli naservírovat MENU O ČTYŘECH CHODECH – ovšem v takové podobě, jakou si můžete vychutnat jedině a přímo na našich koncertech – ŽÁDNEJ INSTANTNÍ ZVUK, ŽÁDNEJ DESERTÍK, ale hudba syrová až na kost – přesně takový, jako je poselství, který v sobě čtyři nový písničky nesou.

WHAT YOU HEAR IS WHAT YOU GET!

Výsledné autentické podobě desky navíc pomohl šéfkuchař a mistr zvuku nejpovolanější – ROBIN SCHMIDT z německýho studia 24-96.com – kterej už má na kontě spolupráci třeba s takovýma THE SUBWAYS, IRIE RÉVOLTÉS nebo THE GASLIGHT ANTHEM. Pozvali jsme si taky HENNYho z CRIMINAL COLECTION, který připepřil naše kousky svým hlasem! V neposlední řadě musíme poděkovat NEDYmu z DISCOBALLS za brilantní prstoklad v sóle v písni Satisfied!

Hlídejte si proto tuhle událost, kamarádi, protože se tak v pravej čas a na pravým místě dočkáte vydatné porce skutečné energie, která si na nic nehraje a která se nebojí mluvit o něčem víc než o tom, jakej je život úžasná párty a procházka po pláži. 

Dostanete PROTESTSONG se vztyčeným prostředníčkem všem válkám stejně jako netradičně našlápnutou PÍSNIČKU O LÁSCE, dostanete exkurzi do ZNIČENÝHO ŽIVOTA FEŤÁKŮ stejně jako výsledný ROZHŘEŠENÍ.

Máte se na co těšit a my se na to všechno těšíme s váma!

recording: Zdeněk Ondráček (Sonidos.cz)
mixing: Harman
mastering: Robin Schmidt (24-96.com)

na EP se podíleli: 
Šámot Žjertsov (podpora ve všech směrech, texty: Cardboard bed, Satisfied), Tomas Hennel (backvokály, featuring Cardboard Bed). Honza Nedoma (sólista pár eksceláns – Satisfied), Radim Věžník (spot a klip)

'CAUSE WE’RE ALL IN THIS SHIT TOGETHER!

TRACK LIST:

1. I Swear I´ll Be There
2. Ready to Sin
3. Satisfied ft. Nedy
4. Cardboard Bed feat. Henny (Criminal Colection)